Sniper Elite V2: Edycja Game of the Year już jest

Sniper Elite V2 Game of the Year

Sniper Elite V2 Game of the Year - dla tych, którym brakowało dodatków

Kupowania gier kilka miesięcy po premierze ma trzy zalety: gry są tańsze, połatane i zazwyczaj ukazują się ze wszystkimi dodatkami. I tak właśnie jest ze Sniper Elite V2.
Dziś – 14 marca – do sklepów trafiła edycja Game of the Year gry Sniper Elite V2 (niestety, tylko na Playstation 3 i Xbox 360). Kosztuje 179,90 złotych, ale w zamian dostajemy wszystkie dodatki, jakie się do tej pory ukazały.

To przede wszystkim DLC z misją zabójstwa Hitlera.
Do tego jeszcze dwie misje, czyli Neudorf i Saint Pierre.
I trochę drobiazgów, czyli 10 nowych broni, 4 dodatkowe tryby do multi i 6 map.

A co to w ogóle za gra? Dla nie znających tematu garść podstawowych faktów.
Rzecz dzieje się w Berlinie, pod koniec II wojny światowej. W zrujnowanym mieście ostatnie niemieckie oddziały walczą z nacierającymi Rosjanami. Ale my wcielamy się w Karola Fairburne'a, amerykańskiego snajpera.

A potem już się tylko skradamy, szukamy najlepszych pozycji strzeleckich, pamiętamy o grawitacji, sile wiatru i kontroli oddechu. Jest sporo broni, są ciekawe scenerie i niegłupi przeciwnicy.

Jest też multi, tryb kooperacji i X-Ray Kill Cam, czyli kamera śmierci w „rentgenowskim" ujęciu prezentująca efekty trafienia.

Zdjęcia

  • Sniper Elite V2 Game of the Year
Komentarze
MicMus
MicMus czw., 2013-03-14 17:30

. . .

Mnie osobiście gra nie przypadła do gustu. Co do edycji fajnie, że wyszła, ale te DLC jakoś szału nie robią. Tylko to za Hitlerem warto mieć, a reszta już nie bardzo ;p

Bazinga
Bazinga czw., 2013-03-14 17:41

ja bym kupił

na PC, ale to LEM wydaje i pewnie GOTY nie będzie. A cena tez ciągle premierowa. Predzej na Steamie się jakiejś promocji doczekam