Sniper Elite: Nazi Zombie Army. Premiera na koniec lutego

Sniper Elite: Nazi Zombie Army

W grze Sniper Elite: Nazi Zombie Army będziemy mieli czterech bohaterów do wyboru

Fot. rebelion.co.uk

Co wyjdzie z połączenia gry Sniper Elite V2 z Left 4 Dead? Nie trzeba się już zastawiać, bo w taką grę – Sniper Elite: Nazi Zombie Army – będzie można zagrać już od ostatniego dnia lutego.
Gra Sniper Elite V2, która swoją premierę miała w maju ubiegłego roku, okazała się całkiem ciekawa produkcją: zwłaszcza dla tych, którym podobają się filmy w stylu Wróg u bram, a w grach najczęściej wybierają karabin snajperski. Teraz studio Rebelion postanowiło dla swojej najnowszej produkcji pozyskać jeszcze jedną grupę: tych, co lubią zombie.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army to samodzielna produkcja, w której cała fabułę da się streścić w jednym zdaniu: pod koniec wojny w Berlinie czeka na nas armia zombie...

Do wyboru będziemy mieli jedną z czterech postaci (bo kampanię będzie można przejść samotnie, ale twórcy stawiają przede wszystkim na tryb kooperacji dla czterech osób).

W przeciwieństwie jednak do całej masy gier z nieumarłymi, tu walka w zwarciu czy na bliskim dystansie będzie raczej rzadko spotykana. W końcu „Sniper" w tytule do czegoś zobowiązuje. Po za tym w grze będzie ta sama – całkiem zaawansowana – balistyka, co w Sniper Elite 2.

Grę Sniper Elite: Nazi Zombie Army już można zamawiać w serwisie Steam (do dnia premiery w niższej cenie, czyli za 8,79 a nie 10,99 euro), gdzie znajdziemy też minimalne wymagania sprzętowe gry:

System: Windows Vista (SP 2)/7/8
Procesor: Intel Pentium D (3,0 GHz)/AMD Athlon 64 X2 4200;
Pamięć: 2 GB RAM;
Karta graficzna: GeForce 8800/ATI Radeon HD 3870
Miejsce na dysku: 5 GB

Zdjęcia

  • Sniper Elite: Nazi Zombie Army
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać