Sniper Elite III: Afrika. Pierwszy zwiastun (wideo)

Sniper Elite 3

Premiera gry Sniper Elite 3 - na Playstation 3 i 4, Xbox 360 i One oraz na PC - została zaplanowana na przyszły rok.

Jest Afryka, jest snajper. I jeszcze trzech nazistów w wybuchającym kubelwagenie. Jest wreszcie obietnica idealnej gry dla tych, którzy lubią się trochę poskradać, a nie lubią marnować amunicji. Zwiastun gry Sniper Elite III: Afrika
Snajperskie etapy są niemal każdej strzelance. Ale gier ze snajperami w roli głównej jest jak na lekarstwo. Wybór ogranicza się właściwie tylko do polskiego Sniper: Ghost Warrior 2, albo do serii Sniper Elite tworzonej przez studio Rebelion.
Wydana w minionym roku gra Sniper Elite V2 spotkała się z całkiem dobrym przyjęciem, kontynuacja nie jest zatem niczym dziwnym.
Choć akcja ponownie zabierze nas w czasy II wojny światowej, to zamiast zniszczonego Berlina tym razem będziemy się czaić w Afryce i konsekwentnie eliminować kolejne cele. Bez większych zmian – w porównaniu do V2 – ma pozostać zaawansowana mechanika strzelania. Kierunek i prędkość wiatru oraz odległość celu wciąż będą decydującymi czynnikami. Mamy się za to doczekać większych i bardziej otwartych map.

A na razie doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna gry Sniper Elite III: Afrika 

 

Zdjęcia

  • Sniper Elite 3
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać