Sleeping Dogs: Mokra robota w Hongkongu

Sleeping Dogs
Co się stanie, jeżeli grę w stylu GTA wymieszamy z filmami Johna Woo? Dostaniemy Sleeping Dogs, grę z mnóstwem atrakcji i w gwiazdorskiej obsadzie.
Głównym bohaterem gry Sleeping Dogs jest niejaki Wei Shen. To policyjny detektyw, który jednak bardzo niechętnie ujawnia miejsce swojego zatrudnienia. A to dlatego, że właśnie próbuje przeniknąć do Triady z Hongkongu. Nie jest to łatwe: w końcu żadna zorganizowana grupa przestępcza nie przyjmuje ludzi prosto z ulicy. Dlatego detektyw Wei będzie musiał się sporo napracować, żeby zdobyć zaufanie szefów triady.

A to oznacza dziesiątki mniejszych i większych zadań do zrealizowania. Tych zaś nie da się zrealizować bez pościgów, strzelalnin i walki wręcz. A wygląda to tak:Albo tak:W Polsce gra Sleeping Dogs (na PC, Playstation 3 i Xbox 360) ukaże się już 17 sierpnia w podwójnej – angielskie i polskiej (napisy) wersji językowej. I to bardzo dobra wiadomość, bo twórcy gry zaangażowali nie byle jakich aktorów. W grze usłyszymy m.in. Toma Wilkinsona, Lucy Liu czy Emmę Stone:

Zdjęcia

  • Sleeping Dogs
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać