Sleeping Dogs: Definitive Edition. Szczegóły polskiego wydania (wideo)

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Sleeping Dogs: Definitive Edition - Wei Shen i odświeżony Hong Kong w tle

Czerwone Kije i klubowe pomykacze. Wujek Po i Wesoły Lee. To wszystko spotkamy w grze Sleeping Dogs: Definitive Edition, bo ta na wszystkich platformach ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej.
Dla przypomnienia: gra Sleeping Dogs ukazała się we wrześniu 2012 roku. Wcześniej gra straciła wydawcę, zmieniła tytuł i chyba coraz mniej ludzi oczekiwało dobrego produktu. Tym większe było zaskoczenie, bo Sleeping Dogs to jedna z najlepszych gier nie tylko w swoim gatunku. Niezła historia Wei Shena, policjanta pnącego się po szczeblach kariery w triadzie, świetnie zrobiony i klimatyczny Hong Kong z masą uliczek i neonów i jeszcze lepszy system walki wręcz. Do tego masa zadań pobocznych, dobrze dobrane piosenki w radiostacjach, pościgi i wyścigi...(więcej dowiedzie się z naszej recenzji Sleeping Dogs).

A już wkrótce doczeka się odświeżonej edycji na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wkrótce to w tym przypadku 10 października (choć nie wiadomo, czy w tym dniu ukaże się też wersja na PC).

- Oryginalny zespół twórców wykorzystał tę niezwykłą okazję, jaką jest ponowne spotkanie z grą, którą tak ukochaliśmy - mówi Dan Sochan, producent z United Front Games - Dajemy starym i nowym fanom wiele powodów, by sięgnęli po grę i nie zatrzymaliśmy się na zwykłym podniesieniu rozdzielczości do 1080p. Zgodnie z ich życzeniem podkręciliśmy grywalność, wzbogaciliśmy panoramę Hong Kongu, podnieśliśmy jakość dźwięku i grafiki do poziomu niedostępnego dla poprzedniej generacji konsol.

A poza tym w grze wszystkie 24 DLC. Tu nie zabraknie oczywiście większych dodatków fabularnych, czyli The Year of the Snake i Nightmare in North Point.Dowiedz się więcej o grze Sleeping Dogs

Zdjęcia

  • Sleeping Dogs: Definitive Edition
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać