Shadow Warrior: Szczegóły polskiego wydania na PlayStation 4 i Xbox One

Shadow Warrior
W obu przypadkach gra Shadow Warrior ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej. I w obu przypadkach ukaże się tego samego dnia, czyli 26 września.
Shadow Warrior to remake gry z 1997 roku. Od razu dodajmy: bardzo udany i polski, bo za grą stoi polskie studio Flying Wild Hog znane także z gry Hard Reset.
Shadow Warrior zadebiutował na PC rok temu dając nam okazję do intensywnej i niczym nie skrępowanej rozgrywki.

Wcielamy się w niejakiego Lo Wanga. To człowiek obdarzony ciętym dowcipem i umiejętnością posługiwania się bronią palną. Jednak prawdziwe mistrzostwo osiągnął we władaniu kataną. Na dzień dobru nasz bohater otrzymuje zlecenie odnalezienia legendarnego miecza Nobitsura Kage. Problem w tym, że nie jest to zwykłe ostrze i nie będziemy długo czekać, by świat gry opanowały hordy demonów.

W grze znajdziemy świetna oprawę graficzną, jeszcze lepszy system walki kataną, sporo dodatkowych umiejętności do odblokowania i rozwinięcia, ciekawie zaprojektowane lokacje. Mamy tu rozgrywkę w starym stylu, ale delikatnie podrasowaną nowoczesnymi rozwiązaniami.
Mówiąc krótko: bardzo dobra gra.

A czego można się spodziewać po wersjach na nowe konsole?
Będzie nowy tryb Areny, w którym Lo Wang musi stawić czoła kolejnym falom przeciwników. Będą drobne zmiany w kampanii i dodatkowe bronie : młot z Serious Sam 3, katana z Hotline Miami czy „klasyczna katana z Shadow Warrior":
Dowiedz się więcej o grze Shadow Warrior

Zdjęcia

  • Shadow Warrior
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać