Shadow Warrior 2: The Way of the Wang. Dodatek już jest (wideo)

Shadow Warrior 2: The Way of the Wang

Shadow Warrior 2: The Way of the Wang

Fot. Flying Wild Hog

Dwie dobre wiadomości. Pierwsza: dodatek Shadow Warrior 2: The Way of the Wang jest całkiem spory. Druga: Dodatek jest darmowy.
Nowy obszar w grze, siedem specjalnych prób, nowe umiejętności, nowe osiągnięcia i nowy poziom trudności - tak w największym skrócie prezentuje się The Way of the Wang, pierwszy dodatek do gry Shadow Warrior 2.
A wszystko za darmo.

- Toniemy w kasie! Shadow Warrior 2 okazał się hitem i Flying Wild Hog jak i Devolver Digital mają teraz w kranach burbona, a cygara odpala banknotami - komentuje Fork Parker z Devolver Digital (światowy wydawca gry). - Nasi księgowi ninja - tak śmiertelnie niebezpieczni, jak i dokładni i precyzyjni, wyliczyli, że DLC możemy rozdać za darmo wszystkim graczom. No to niech mają, sknery jedne.

Pora na szczegóły.
The Way of the Wang to przede wszystkim nowy obszar w grze, gdzie na naszego Lo Wanga czeka siedem prób polegających oczywiście na siekaniu hord demonów.
Za tym idą nowe przedmioty do wytworzenia, nowe umiejętności (odblokowywane po ukończeniu z każdej z prób i Pięść Gozu po zaliczeniu wszystkich prób).

Do tego dochodzi możliwość zagrania w Shadow Warrior 2 na jeszcze wyższym poziomie trudności (Insane) i pięć nowych osiągnięć do zdobycia w dodatku.

Wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak:


Gra Shadow Warrior 2 zadebiutowała w październiku.
To dzieło polskiego studia Flying Wild Hog, które ma na koncie także Hard Reset i wcześniejszą odsłonę Shadow Warrior.

We wszystkich tych grach udało im się połączyć klasyczne elementy dla dawniejszych produkcji (apteczki, sekrety, fale przeciwników wylewające się z każdego zakamarka lokacji) ze współczesnymi rozwiązaniami.
To dotyczy zwłaszcza Shadow Warrior 2, gdzie nasz najemnik pracujący dla Yakuzy ma znacznie więcej opcji personalizacji broni i jeszcze więcej umiejętności specjalnych, z których może skorzystać w znacznie większych i częściowo losowo generowanych lokacjach.

Shadow Warrior 2 to także fantastyczny system walki bronią białą, masa humoru i bardzo, ale to bardzo dynamiczne starcia. 

Zdjęcia

  • Shadow Warrior 2: The Way of the Wang
Komentarze
EthanJones86
EthanJones86 ndz., 2016-12-11 19:29

Super

O kurcze, darmowy?! Zaraz ściągam, zobaczymy co tam zrobili! :)