Shadow Warrior 2: Data premiery, zwiastun i szczegóły polskiego wydania (wideo)

Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2

Fot. Flying Wild Hog

Po świetnym Hard Reset i po jeszcze lepszym Shadow Warrior, pora na największą grę polskiego studia Flying Wild Hog. Premiera Shadow Warrior 2 już w październiku.
Historia polskiego studia Flying Wild Hog na dobre rozpoczęła się 13 września 2011 roku. Tego dnia, trochę znienacka (bez masy zwiastunów, zapowiedzi i zapowiedzi zapowiedzi) ukazała się gra Hard Reset.

Oparta na autorskim silniku graficznym gra świetnie pokazała potencjał drzemiący w zespole. Zrobiona w starym, dobrym stylu (z apteczkami, sekretami i hordami wrogów) gra pokazała talent studia do tego typu produkcji. Świetna rozgrywka, fantastycznie zaprojektowane bronie i ogólna radość ze strzelania do wszystkiego.

Gra doczekała się później dużego i darmowego rozszerzenia Hard Reset Exile (a w tym roku jeszcze wersji Hard Reset Redux), a studio szybko zajęło się nową produkcją, czyli Shadow Warrior (remake klasycznego tytułu z 1997 roku).

Tu dostaliśmy jeden z lepszych modeli walki bronią białą (kataną), długą historię naszpikowaną demonami, absurdalnym dowcipem, wybuchającymi elementami otoczenia i wysokim poziomem trudności. Do tego jeszcze rozwój naszego bohatera i umiejętności niczym w grze RPG i niebanalną oprawę graficzną.

Shadow Warrior 2 ma być pod każdym względem lepszy.

Premierę gry zaplanowano na 13 października (na PC. wersje konsolowe ukażą się późniejszym terminie).

Ponownie wcielimy się w Lo Wanga, czyli mistrza katany pracującego dla Yakuzy. jego spokojne życie szybko się kończy: znów musi chwycić za katanę i kilka mniej lub bardziej dziwacznych broni i zabrać się za walkę z demonami i innymi paskudztwami.

Świat gry ma być znacznie większy niż w poprzedniczce, a każda nowa lokacja będzie zawierać losowo generowane fragmenty. Żeby za każdym razem było inaczej.
Arsenał się powiększy. Także przeciwników będzie więcej i to w różnych odmianach. Będą sekrety, będzie rozwój bohatera.
Będzie też - po raz pierwszy - czteroosobowy tryb kooperacji.

Będzie wreszcie specjalna, pudełkowa edycja gry dostępna tylko w Polsce (odpowiada za nią Wydawnictwo Techland) w składzie:
  • gra
  • artbook
  • limitowany plakat Michała Śledzińskiego z autografem autora
  • soundtrack na CD
  • litografia
  • 3 kolekcjonerskie naklejki
  • DLC: Solid Gold Ninjam, Katana, MP7 Gun

Zdjęcia

  • Shadow Warrior 2
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać