Seven: Nowa gra twórców Kholat i ludzi, którzy pracowali przy Wiedźminie

Seven

Seven

Fot. IMGN.PRO

Izometryczna gra RPG inspirowana Thiefem - to pierwszy projekt studia Fool's Theory złożonego z ludzi, którzy pracowali nad ostatnim Wiedźminem i studia IMGN.PRO, autorów Kholat.
- Naszą największą ambicją jest wniesienie powiewu świeżości do klasycznych, izometrycznych gier RPG - zapowiada Jakub Rokosz, szef IMGN.PRO i założyciel Fool's Theory.

Studio IMGN.PRO dało się poznać całkiem niedawno za sprawą gry Kholat. Fool's Theory jeszcze nie dało się poznać, ale w swoim składzie ma ludzi, którzy pracowali przy trzecim Wiedźminie.
Co wszyscy razem szykują?

Grę Seven. Prace nad nią ruszyły w czerwcu i twórcy jeszcze nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów.
Tytuł powstaje na silniku graficznym Unreal Engine 4. Ma to być inspirowana Thiefem izometryczna gra RPG w trzech wymiarach - jak dowiadujemy się z informacji prasowej.

W grze trafimy do Imperium Vetrall. To postapokaliptyczny świat, w którym to, co pozostało z ludzkości, próbuje jakoś przetrwać. Całość przypomina nieco średniowiecze wymieszane z resztkami technologii z lepszych czasów.

Tu poznamy naszego bohatera i razem z nim będziemy zwiedzać otwarty świat. I to całkiem żwawo, bo wspomniany bohater ma sobie dobrze radzić z le parkour.

Gra Seven powstaje na PC, ale na razie nie na jeszcze żadnej, nawet orientacyjnej, daty premiery.
Seven
Seven
Seven

Zdjęcia

  • Seven
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać