Seven: The Days Long Gone. Polska gra z datą premiery (wideo)

Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone

Fot. Fool's Theory

Data premiery to 1 grudnia. Zamawiając grę wcześniej, dostaniemy mały dodatek. A już teraz nowy materiał z fragmentami rozgrywki Seven: The Days Long Gone.
A co to w ogóle za gra? To debiutancki projekt polskiego studia Fool's Theory. Z pierwszych zapowiedzi sprzed dwóch lat wyłaniał się obraz izometrycznej gry RPG inspirowanej Thiefem.
- Naszą największą ambicją jest wniesienie powiewu świeżości do klasycznych, izometrycznych gier RPG - zapowiadał wówczas Jakub Rokosz, szef IMGN.PRO i założyciel Fool's Theory.

Seven: The Days Long Gone to izometryczna gra RPG z otwartym światem. Będziemy się w nim poruszać w stylu parkour, co pozwoli omijać przeszkody i dostać się w różne miejsca, ale przede wszystkim będzie miała bardzo duży wpływ na samą rozgrywkę.

Akcja gry zabierze nas do Imperium Vetrall, ale w niezbyt dobrym momencie, bo świeżo po apokalipsie.
Wcielimy się w opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei zesłanego na dodatek na więzienną wyspę Peh. W tym miejscu mają się mieszać pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji ze średniowieczem.

Gra ukaże się 1 grudnia w polskiej, kinowej wersji językowej na PC. Zamawiający przed premierą dostaną DLC Shadowhand (zestaw zbroi). A niezdecydowani mogą się wybrać na T-Mobile Warsaw Games Week (13-15 października w EXPO XXI w Warszawie), gdzie w strefie IMGN.PRO będą stały komputery z grą. 

 

Zdjęcia

  • Seven: The Days Long Gone
  • Seven: The Days Long Gone
  • Seven: The Days Long Gone
  • Seven: The Days Long Gone
  • Seven: The Days Long Gone
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać