The Settlers Online: Dużo, bardzo dużo nowości

The Settlers Online

The Settlers Online to gra przeglądarkowa oparta na bardzo znanej i lubianej serii gier strategicznych

Ulepszone zadania gildii, nowe postacie, a przede wszystkim: nowy system kampanii nazwany przez twórców Rozwój Twojego Królestwa. I to wszystko w grze The Settlers Online.
– System kampanii Rozwój Twojego Królestwa oraz zadania gildii zostały stworzone z myślą o społeczności gry. Bardzo uważnie przysłuchujemy się pomysłom graczy na jej ulepszenie i wciąż pracujemy bardzo ciężko, by dostarczyć naszym graczom najwyższą jakość i jeszcze lepszą rozgrywkę – zapewnia Odile Limpach, dyrektor zarządzający Ubisoft Blue Byte, czyli studia odpowiedzialnego za grę.

W nowym systemie kampanii dostajemy blisko 250 nowych zadań (głównych i dodatkowych), dostępnych dla graczy od poziomu 1 do 50.

W grze pojawiły się też nowe zadania gildii, specjalne nagrody i nowy zasób (monety gildii). Na te ostatnie mogą liczyć gracze, którzy codziennie będą wykonywać zadania gildii. A do czego przyda się nowa waluta?

Do zakupów – na premie, na nowe przygody i na nowych specjalistów (np. takich, jak Mistrz Geologii).

Kolejna porcja dużych zmian szykowana jest już na przyszły rok. Wówczas pojawi się system walk gracz kontra gracz. Walki będą się rozgrywały na specjalnie do tego celu przygotowanych wyspach. W przyszłym roku pojawi się również nowy system naukowy.

A samą grę znajdziecie TUTAJ.
The Settlers Online
The Settlers Online

Zdjęcia

  • The Settlers Online
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy