The Settlers Online: 4 000 klejnotów

The Settlers Online
Co można zrobić z darmową grą przeglądarkową? Można na przykład wydać dwie wersje pudełkowe; zwykłą i standardową. I to w dobrym terminie, czyli 6 grudnia.
The Settlers Online to przeglądarkowa gra bazująca na jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych. Ci, którym mało dodatkowych zasobów, jednostek i innych bogactw, powinni się zainteresować jedną z dwóch pudełkowych wersji, które do sprzedaży trafią 6 grudnia.

Edycja standardowa The Settlers Online będzie kosztować 99.90 złotych. A w środku znajdą się rzeczy o wartiości – jak deklaruje wydawca – 160 złotych. Czyli?

To pakiet dodatkowych zasobów (400 szt. kamienia, 400 desek, 100 szt. narzędzi i 20 osadników), 3 mapy taktyczne, ulepszenie wojsk, 4 tysiące klejnotów i nordycka przygoda.

Edycja specjalna The Settlers Online będzie sporo droższa – 199,90 złotych. W zamian dostaniemy generała, który będzie mógł poprowadzić do bitwy 220 żołnierzy. Do tego nowa przygoda (w której można zdobyć 6 000 punktów doświadczenia, a która rozgrywać się będzie w nowej, śnieżnej krainie). I jeszcze 2 zestawy po 50 żołnierzy i 4 tysiące klejnotów. Do tego zestaw pocztówek kolekcjonerskich.

The Settlers Online

Zdjęcia

  • The Settlers Online
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać