Scania Truck Driving Simulator: Dziś premiera

Scania Truck Driving Simulator

Fot. Redakcja gra.pl

To nie jest może najlepszy dzień na nowe gry, ale w sklepach jest już Scania Truck Driving Simulator. Czyli idealna gra dla tych, którzy zawsze chcieli jeździć potężnymi ciężarówkami, a nie specjalnie interesują się dzisiejszym meczem.
Czego można oczekiwać po tej produkcji? Doskonałej fabuły, świetnych dialogów i zapierającej dech w piersiach akcji... żart. Scania Truck Driving Simulator to nie jest gra dla wszystkich.

Znajdziemy tu przede wszystkim dokładnie odwzorowane i licencjonowane pojazdy marki Scania. A gra polega na po prostu jeżdżeniu nimi.

W kilku wariantach. Mamy tu wirtualną wersję konkursu Young European Truck Driver. Mamy też samouczki zrealizowane w formie testu na prawo jazdy, mamy też specjalne zadania; czasami w trudnych warunkach drogowych czy atmosferycznych.

Mamy wreszcie tryb swobodnej jazdy, w którym nic nas nie ogranicza. Niezależnie od trybu, nasze wyczyny są punktowane i trafiają do specjalnych tabel, gdzie swoje wyniki możemy porównywać z tym, co osiągnęli inni gracze.

A wszystko wygląda tak:Jaki do tego jest potrzebny komputer?

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Procesor: Dual core 2.4 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 7600 GT

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7
Procesor: Dual core 3.0 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: z 1024 MB pamięci; np. GeForce GTS 450 

Zdjęcia

  • Scania Truck Driving Simulator
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy