Saints Row IV: Polska wersja językowa będzie

Saints Row IV

W Saints Row IV wcielimy się w nie byle kogo, bo w samego prezydenta Stanów Zjednoczonych. I to dysponującego supermocami.

Ale tylko na PC. Na PlayStation 3 i Xbox 360 już nie. A to nie koniec dobrych wiadomości dla tych, którzy spełniają następujące kryteria: A. Mają PC. B. Mają zamiar grać w Saints Row IV.
Saints Row IV – niezależnie od platformy – ukaże się w Polsce 23 sierpnia.
Wersje konsolowe nie będą miały polskich napisów.
Natomiast pecetowa wersja Saints Row IV będzie miała polskiej napisy (za które odpowiada firma QLOC). I bardzo dobrze, bo polski dubbing mógłby być w tej grze czymś strasznym. A poza tym usłyszymy całkiem liczną grupę znanych z seriali aktorów czy najbardziej znanych „podkładaczy” głosów w grach (szczegóły tu - Saints Row IV: Gwiazdy na liście płac).

A cały premierowy nakład Saints Row IV na PC ukaże w się wersji Commander in Chief Edition (ale w normalnej, premierowej cenie). Co to za dodatek? Klasyczny dla serii, czyli zestaw strojów i zabawek. W tym wypadku dostaniemy strój wuja sama, specjalną broń ‘Merica i myśliwiec Screaming Eagle.
Takie dodatki dostaną też ci, którzy kupią premierowe wydanie gry na konsole. Tyle, że w tym przypadku trzeba o szczegóły dopytywać sprzedawców.

Saints Row IV Commander in Chief

Zdjęcia

  • Saints Row IV
Komentarze
MicMus
MicMus wt., 2013-07-23 16:16

. . .

GTA nie ma dubbingu, SR 1,2,3 nie ma dubbingu więc czemu ewentualnie SR3 miało by mieć dubbing PL?

Napisy jak zawsze w tego typu grze wystarczą.