Saints Row IV: Milion gier sprzedanych (wideo)

Saints Row IV

Saints Row IV: dodatek Presidential Pack to stroje i maski kilku prezydentów USA.

Wystarczył pierwszy tydzień po premierze, by gra Saints Row IV znalazła milion nabywców. Świetny wynik. Teraz księgowi będą czekać na kolejne liczby, a twórcy będą wypuszczać kolejne dodatki. Dwa małe już zresztą trafiły do sprzedaży.
Deep Silver, wydawca gry stworzonej przez studio Violition Inc., pochwalił się sprzedażą Saints Row IV. Grę, w której wcielamy się w prezydenta Stanów Zjednoczonych odpierającego kosmiczną inwazję, w ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży kupiło już ponad milion ludzi. Bardzo dobrze sprzedaje się także wersja na PC – poszło już trzy razy więcej egzemplarzy niż w pierwszym tygodniu sprzedaży Saints Row: The Third.

W sumie trudno się dziwić – gra oferuje naprawdę sporo absurdalnej zabawy. A jako klasyczny sandbox świetnie też nadaje się do robienia kolejnych dodatków. W przypadku Saints Row: The Third było ich ponad 30. Teraz też pewnie będzie ich sporo. Tym bardzie, że dwa małe DLC już zadebiutowały.

Presidential Pack i Grass Roots kosztują po 2,99 euro. W obu znajdziemy dość podobne zestawy.
Presidential Pack to maski, stroje i peruki dla naszej postaci. Dzięki nim możemy się przebrać za kilku prawdziwych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Od Lincolna, przez Busha juniora po Obamę.

Drugi dodatek – Grass Roots – to natomiast amerykańska wieś. A dokładnie kilka odpowiednich strojów, nowy pojazd i trzy nowe bronie. W tym ostatnim przypadku najlepiej prezentuje się chyba Plunger Launcher strzelający przepychaczami.
Wszystko razem wygląda tak:A w naszym konkursie wciąż możecie wygrać cztery gry Saints Row IV ze specjalnymi gadżetami. Szczególy znajdziecie tu – Saints Row IV: Cztery gry do zdobycia [konkurs]

Zdjęcia

  • Saints Row IV
Komentarze
MicMus
MicMus czw., 2013-08-29 21:54

. . .

Wynik świetny jak na tak, krótki czas :) A te DLC póki co nic ciekawego ;p Albo inaczej da się bez nich żyć.

Polecamy