Saints Row IV: Enter the Dominatrix. Pierwszy dodatek zapowiedziany

Saints Row IV

Saints Row IV zaczęło się od kosmity Zinyaka, który miał być naszym przeciwnikiem w Saints Row: The Third. Enter the Dominatrix.

Pierwszym dodatkiem do Saints Row IV będzie dodatek do Saints Row: The Third, którego nie wydano, bo ktoś wpadł na pomysł, że lepiej z niego zrobić pełnoprawną kontynuację w postaci Saints Row IV…
Na początku maja ubiegłego roku studio Volition Inc zapowiedziało DLC do gry Saints Row: The Third zatytułowany Enter the Dominatrix. Miał to być największy ze wszystkich dodatków. Jego fabuła była związana z bardzo złym kosmitą Zinyakiem, który chcąc podbić Ziemię postanowił najpierw uwięzić nasz gang ze Steelport w tytułowym Dominatrixie.

Dodatku jednak nigdy nie wydano, bo ktoś doszedł do wniosku, że to świetny pomysł nie na dodatek, ale część czwartą serii Saints Row. I dlatego z Zinyakiem spotkamy się już 23 sierpnia; w dniu premiery Saints Row IV.

Teraz jednak ktoś doszedł do wniosku, że byłoby szkoda, żeby zmarnował się fajny tytuł na DLC…
O szczegółach mówili sami twórcy na Comic-Con w San Diego. Enter the Dominatrix będzie pierwszym rozszerzeniem do Saints Row: IV. Pojawi się 45 dni po premierze gry. Ale będzie miał już nieco inną fabułę. A dodatkową atrakcją mają scenki, w trakcie których bohaterowie będą wyjaśniać, dlaczego dodatek nie został wydany wcześniej.

Zdjęcia

  • Saints Row IV
Komentarze
MicMus
MicMus pon., 2013-07-22 20:50

. . .

Ciekawe to będzie. Choć zapowiedź DLC słania mnie do poczekania na wersję GOTY. Nie chce się przejechać tak jak z SR3 :P

Bazinga
Bazinga wt., 2013-07-23 18:45

słuszna uwaga

@MicMus:

też poczekam. Chyba że recenzje będa bardzo dobre, to nie wytrzymam i kupię po premierze

ytong77
ytong77 wt., 2013-07-23 01:17

faktycznie

do trójki wydali tego od groma. Na SSS dokupiłem te trzy duże dodatki, bo były za grosze. Mysłałem, że będą bez sensu i na siłe, ale Gangstas in Space d...pę urywa. Za takie DLC to mogę płacić.