Saints Row IV: Enter the Dominatrix. Jest data premiery

Saints Row IV: Enter the Dominatrix

Saints Row IV: Enter the Dominatrix

Coś, co miało być dodatkiem do Saints Tow: The Third, a o statecznie zamieniło się w Saints Row IV, teraz wyjdzie jako duży dodatek do tej ostatniej, czyli Saints Row IV: Enetr the Dominatrix. I to już wkrótce.
Szczegóły: premierę Enter the Dominatrix (pierwszego „dużego” DLC do gty Saints Row IV) zaplanowano na 22 października (na PC i Xbox 360. Dzien póxniej na PlayStation 3). Dodatek będzie kosztował ok. 6-7 dolarów (a nic nie będzie kosztował tych, którzy wcześniej kupili przepustkę sezonową).

Co w nim znajdziemy?
W sumie klasyczny zestaw: nowe stroje, nowe bronie i nowe misje. Całość oczywiście w mocno zwariowanym stylu jak na serię Saints Row przystało. A już wcześniej twórcy zapowiedzieli, że w dodatku znajdziemy scenki tłumaczące, dlaczego dodatek nie został wydany wcześniej.

A to dlatego, że historia kosmity Zinyaka, który przybywa do Steelport i więzi nasz gang Świętych w wirtualnej kopii wspomnianego Steelport, miała być ostatnim dużym dodatkiem do Saints Row: The Third. Jednak po zmianie wydawcy gry (czyli po splajtowaniu koncernu THQ i wykupieniu praw do marki Saints Row przez Deep Silver) Zinyak awansował do rangi głównego złego i tak powstała wydana niespełna dwa miesiące gra Saints Row IV.
Twórcy uznali jednak, że szkoda dobrej nazwy na dodatek i pomysłu.

Zdjęcia

  • Saints Row IV: Enter the Dominatrix
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy