Sacred 3: Szczegóły polskiego wydania (wideo)

Sacred 3

Premiera gry Sacred 3 została zaplanowana na 22 sierpnia

Będą lochy i całe stada potworów. Będą monstra i jeszcze większe monstra do usieczenia. Będzie też polska wersja językowa i parę dodatków. Mówiąc krótko: fani gier hack 'n' slash mogą się Sacred 3 bliżej zainteresować.
Dawno nie było żadnych informacji o grze Sacred 3. Pora nadrobić zaległości.
Jak wszystko dobrze pójdzie, Sacred 3 swoją premierę będzie miało 22 sierpnia. Na PC, PlayStation 3 i Xbox 360.
Na PC na pewno będzie polska - kinowa - wersja językowa, o czym dziś poinformował rodzimy wydawca gry, czyli firma Cenega Poland. Być może taka wersja pojawi się też na konsolach, ale tu na razie pewności nie ma.

Natomiast niezależnie od platformy, premierowe wydanie gry będzie dostępne w limitowanej Pierwszej Edycji. To oznacza, ze dostaniemy kilka dodatków w postaci klasy postaci Malakhim i fabularnego dodatku zatytułowanego Podziemia, w którym będziemy mogli spróbować przebić się na szczyt tajemniczej wieży, w której będzie juz na nas czekać znana z Sacred 2 Czarna Serafia.

A czego jeszcze możemy się spodziewać po grze?
Twórcy położyli ponoć duży nacisk na współpracę graczy (2 w trybie offline lub 4 w Internecie). Do wyboru będą takie klasy postaci jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri. Każdy bohater będzie miał oczywiście unikalne umiejętności i bronie, które będzie można ulepszać.
A po co?
Po to, by pokonać niekończące się hordy wrogów.
Wyglądać ma to mniej więcej tak:

 

Zdjęcia

  • Sacred 3
  • Sacred 3
  • Sacred 3
  • Sacred 3
  • Sacred 3
Komentarze
ytong77
ytong77 czw., 2014-04-10 18:36

Sacred 2

to dla mnie traumatyczne przezycie. Jak głupi kupiłem gre w dniu premiery za ponad stówkę, a po godzinie zmuszania się do gry odłozyłem na pólkę i nigdy więcej nie wróciłem... mam nadzieję, że 3 będzie cokolwiek lepsza.