Ryse: Son of Rome. Na PC już niedługo

Ryse: Son of Rome

W grze Ryse: Son of Rome wcielamy się w rzymskiego centuriona Mariusa Titusa

Jedna z premierowych gier na konsolę Xbox One jeszcze tej jesieni trafi na PC. Ze wszystkimi dodatkami wydanymi od czasu ubiegłorocznej premiery i w rozdzielczości 4K.
– Już niedługo zaprezentujemy graczom Ryse na PC w rozdzielczości 4K. Technologia ta jest kolejnym dużym krokiem naprzód w jakości grafiki na komputerach osobistych, a gra Ryse jest idealnym produktem, aby pokazać możliwości najnowszych pecetów high-endowych - tłumaczy Carl Jones ze studia Crytek. - Nasz zespół ma szansę pokazać, na co naprawdę stać CryEngine, a dzięki niesamowitemu sprzętowi, jaki znajdziemy obecnie na rynku, odbędzie się to bez uszczerbku na jakości. Ryse wyznaczy nową jakość grafiki pecetowej i zapewne na długo podniesie poprzeczkę dla konkurencji. Społeczność graczy domagała się Ryse na PC, a my mamy środki i technologię, aby dać im tę wersję w najwyższej jakości.

Dystrybucją cyfrową zajmie się sam Crytek, a wersję pudełkową wyda Deep Silver.
W obu przypadkach oprócz samej gry dostaniemy też Colosseum Pack, Mars' Chosen Pack, Duel of Fates Pack i Morituri Pack (to zestawy skórek, dodatkowych map i trybów). Nie zabraknie też mapy Ruins i miecza Legionnaire's Trust (te dwa elementy były dodawane do edycji specjalnej).

Premierę Ryse: Son of Rome na PC zaplanowano na jesień tego roku.

Ryse Son of Rome
Ryse Son of Rome
Ryse Son of Rome
Ryse Son of Rome
Ryse Son of Rome
Zdjęcia

  • Ryse: Son of Rome
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać