Royal Quest: Zamkniete testy już ruszyły

Royal Quest
A zaproszenia do testów zostały już wysłane. Będą jednak kolejne. Trzeba się tylko zgłosić. A czy warto? Jeżeli komuś podobały się takie gry jak King’s Bounty Legenda czy Wojownicza Księżniczka, to jak najbardziej tak.
A to dlatego, że za grę Royal Quest odpowiada studio Katauri Interactive, czyli twórcy ostatnich odsłon serii King’s Bounty właśnie.

Wróćmy jednak do Royal Quest.
To darmowa gra MMORPG. Z dużym światem, trybami PvE i PvP, magią specjalizacjami, lochami, masą przeciwników, artefaktów, zamków, przygód… czyli tym wszystkim, co w takiej grze być powinno. Gra swoją premierę miała w minionym roku, ale niedawno zapowiedziano jej polską wersję językową, która właśnie weszła w fazę testów. Można się na nie jeszcze zapisywać na stronie royalquest.pl/beta.
– Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni odzewem graczy. W ciągu 6 tygodni od zapowiedzenia polskiej wersji Royal Quest liczba osób zainteresowanych udziałem w testach beta osiągnęła poziom, który z całą pewnością pozwoli nam gruntownie przetestować każdy aspekt gry oraz naszą infrastrukturę techniczną – komentuje Krzysztof Szulc z firmy Cenega, wydawcy gry.

Zdjęcia

  • Royal Quest
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy