Royal Quest: Otwarta beta wystartowała

Royal Quest

Royal Quest

Tego typu darmowe gry u niektórych mogą już wywoływać lekki wstręt. Ale Royla Quest ma dwie zalety. Po pierwsze: jest po polsku. Po drugie: to gra tych samych autorów co rewelacyjne King’s Bounty: Legenda czy Wojownicza Księżniczka.
Najważniejsze informacje: dziś wystartowały otwarte beta testy Royal Quest w polskiej wersji językowej. Kto chętny, udaje się na oficjalną stronę, rejestruje, ściąga klienta i gra.

Kto niezdecydowany, może się dowiedzieć czegoś więcej o produkcji rosyjskiego studia Katauri Interactive. To ci sami ludzie, którzy przywrócili światu King’s Bounty, tworząc Legendę, Wojowniczą Ksieżniczkę, a ostatnio Wojnę na Północy. W sumie od czasów. Trzeba by się cofnąć do czasów wydania Heroes of Might and Magic III, by znaleźć lepszą produkcję w tym gatunku. 

A co nas czeka w grze MMORPG, czyli Royal Quest?
Tu fabuła zabiera nas krainy Aura, gdzie niejaki Roland walczy z Czarnymi Alchemikami z królestwa Elenii. Wojna kreci się wokół drogocennego minerału Elenium.
Do wyboru mamy cztery klasy postaci (a każda z nich ma do wyboru jedną z dwóch specjalizacji): Szermierz, Mag, Strzelec i Złodziej.
Oprócz eksploracji (60 lokacji) i walki, w Royal Quest można też zdobywać i zasiedlać zamki (w trybie PvP). Albo walczyć na arenach.
Wszystko razem mniej więcej prezentuje się tak:A na koniec jeszcze kilka informacji nie tylko o grze, ale i o zakończonych zamkniętych testach polskiej wersji Royal Quest:

Royal Quest
Royal Quest

 

Zdjęcia

  • Royal Quest
  • Royal Quest
  • Royal Quest
  • Royal Quest
  • Royal Quest
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać