Risen 2: Mroczne Wody. Przy takiej grze edycja kolekcjonerska musi być

Risen 2: Mroczne Wody. Przy takiej grze edycja kolekcjonerska musi być

Risen 2: Mroczne Wody. Edycja kolekcjonerska

Fot. Cenega Poland

I jest. A w niej nawet beczka na rum, figurka gnoma i oczywiście sama gra Risen 2: Mroczne Wody
Szybka informacja dla niewtajemniczonych:

Jedną z najpopularniejszych gier RPG w Polsce był – w właściwie wciąż jest – Gothic. Pierwsze trzy gry z tej serii zrobiło niemieckie studio Piranha Bytes. Gry były na tyle dobre, że gracze:

A. przymykali oko na zawsze sporą liczbę technicznych niedociągnięć

B. seria zyskała status kultowej

Niemniej Niemcy stracili prawa do marki Gothic. Stąd pojawił się Risen. Ten pierwszy, sprzed prawie trzech lat, był właściwie Gothikiem pod inną nazwą. Ale już Mroczne Wody zapowiadają się na zupełnie inną grę. Oprócz klasycznych elementów RPG (system rozwoju postaci, dziesiątki zadań pobocznych, świata do eksploracji i mnóstwa ekwipunku do znalezienia/zdobycia/wyprodukowania) znajdziemy tu przede wszystkim piracki klimat:A co znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej?

Antałek Stalowobrodego, czyli drewnianą, indywidualnie numerowaną beczka po rumie. Do tego zestaw grafik The art of Risen 2, 18 centymetrową figurkę Gnoma Jaffara, mapę świata, plakat, trzy pirackie naklejki, piracką banderę, metalowy amulet voodoo, rozbudowany i ilustrowany poradnik, instrukcję, soundtrack i płytę DVD z filmem „Making of".

Premiera Gry Risen 2: Mroczne Wody – 27 kwietnia.

Zdjęcia

  • Risen 2: Mroczne Wody. Przy takiej grze edycja kolekcjonerska musi być
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać