Risen 2: Mroczne Wody. Na konsolach zagramy później

Risen 2: Mroczne Wody

Risen 2: Mroczne Wody to klasyczne RPG, ale w pirackim klimacie

Fot. Redakcja gra.pl

Zazwyczaj jest tak: gra najpierw wychodzi na konsole, a posiadacze PC-tów muszą czekać i czekać. W przypadku gry Risen 2: Mroczne Wody jest zupełnie inaczej.
Świetnie zapowiadająca się gra RPG niemieckiego studia Piranha Bytes (twórcy pierwszych trzech części Gothica) będzie miała swoją premierę już przyszłym tygodniu: 27 kwietnia. Ale tylko na PC.

Natomiast dziś światowy wydawca gry poinformował o kolejnym przesunięciu premiery wersji na Playstation 3 i Xbox 360. Aktualnie jest to 3 sierpnia. Przy okazji konsolowe edycje zostaną wzbogacone o dodatkową przygodę Świątynia Powietrza, która ma zapewnić kilka godzin dodatkowej zabawy. To historia wyprawy tropem niejakiego Erica, która doprowadzi nas do źródła potężnej magii powietrza, ukrytego gdzieś w niezbadanych zakątkach Wyspy Sztormów.

A w wersji na PC też będzie DLC (darmowe dla wszystkich, którzy zamówią grę przed premierą): Wyspa Skarbów z nowym obszarem świata gry, nową przygodą i kilkoma unikalnymi przedmiotami.

Nie ma natomiast żadnych różnic jeżeli chodzi o wersje językową: na wszystkich platformach do wyboru będzie albo oryginalna (angielska), albo pełna polska. Tu głosów użyczyli: Adam „Nergal" Darski, Mirosław Zbrojewicz, Jarosław Boberek, Jacek Mikołajczak i Jacek Kopczyński.

Nie ma też różnic w składzie edycji kolekcjonerskiej, która prezentuje się tak:

Zdjęcia

  • Risen 2: Mroczne Wody
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać