Riders of Icarus: Walka na ziemi i w powietrzu

Riders of Icarus

Riders of Icarus

Fot. WeMade Entertainment

Jak zostać rycerzem walczącym na grzbiecie smoka albo innej bestii? Wystarczy zapisać się do bety gry Riders of Icarus.
Główną atrakcją gry Riders of Icarus mają być walki toczone przy użyciu smoków, dzikich niedźwiedzi i innych nietypowych wierzchowców. Walki na lądzie i w powietrzu.

- W Riders of Icarus chcemy wprowadzić zupełnie nowy element akcji do gatunku MMORPG: elektryzujące walki powietrzne. W wielu grach występują smoki i latające wierzchowce, ale prawie nigdy nie mają one większego znaczenia w bitwach. W Riders of Icarus wierzchowce wprowadzą dodatkowy poziom rywalizacji i zabawy, wzbogacając walki na ziemi intensywną rozgrywką wertykalną - zapowiada Seok Hoon, producent w WeMade Entertainment.

Poza latającymi bestiami Riders of Icarus ma oferować rozległy świat, a naszym głównym celem będzie zbieranie, trenowanie i ujarzmienie kolejnych stworów, z ktorych każdy będzie rzecz jasna oferował różny zestaw umiejętności.

Pierwsze beta testy zaplanowano w Ameryce Północnej i Meksyku (od 28 stycznia do 2 lutego). Nieco później - na razie nie ma jeszcze konkretnej daty - grę będą mogli wypróbować europejscy gracze.
Więcej na ridersoficarus.com. 

Zdjęcia

  • Riders of Icarus
  • Riders of Icarus
  • Riders of Icarus
  • Riders of Icarus
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać