Remember Me: Zapamiętaj ten tytuł (wideo)

Remember Me

W Polsce grę Remember Me wydaje Cenega. Gra trafi na PC, Playstation 3 i Xbox 360. Wszędzie będzie polska, kinowa wersja językowa

O grze Remember Me nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. To zupełnie nowy tytuł, a twórcy na razie nie opowiadają na prawo i lewo o każdym szczególe gry. Na szczęście przygotowali nowy zwiastun.
Remember Me to debiutancka gra francuskiego studia Dontnod Entertainment (a jej światowym wydawcą jest Capcom). Akcja rozgrywa się gdzieś pod koniec XXI wieku, a wszystko kreci się wokół wspomnień – można je sprzedawać, można się nimi wymieniać. I jak to zwykle bywa, ktoś postanowił zarobić na tym więcej niż inni.

Bohaterką gry jest Nilin. Kiedyś zajmowała się włamywaniem do umysłów i wykradaniem wspomnień. Problem w tym, że podpadła nieodpowiednim ludziom. Została aresztowana i pozbawiona własnych wspomnień. I teraz musi je odzyskać...

Niezłe wprowadzenie fabularne, ciekawie zapowiadający się świat gry i możliwość modyfikowania ludzkich wspomnień. Czy to wystarczy na dobrą grę? Przekonamy się o tym nie wcześniej niż w maju. A na razie nowy zwiastun: 

 

Zdjęcia

  • Remember Me
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać