Regalia: Of Men and Monarchs. Polska gra z datą premiery (wideo)

Regalia: Of Men and Monarchs

Regalia: Of Men and Monarchs

Fot. Pixelated Milk

Nasza przygoda w Regalia: Of Men and Monarchs zaczyna się tak: dostajemy w spadku wspaniałe królestwo. Problem w tym, że bardzo, ale to bardzo zadłużone. Wiadomo już, kiedy będziemy mogli się zabrać za robienie porządków.
Polska gra Regalia: Of Men and Monarchs tworzona przez studio Pixelated Milk doczekała się daty premiery, którą wyznaczono na 27 kwietnia.

Czego możemy się spodziewać po tej taktycznej grze RPG?

Przede wszystkim wyprawy do wspomnianego królestwa, czyli do Ascalii. Tu nie tylko skarbiec jest pusty, ale cała kraina chyli się ku upadkowi. Trzeba zająć się finansami, dyplomacją i zarządzaniem. Nie zabraknie też toczonej w turach walki.

W sumie, jak obiecują twórcy, na graczy będzie czekać podróż przez 6 różnorodnych lokacji wypełnionych misjami, co ma przełożyć się na mniej więcej 30 godzin zabawy.

Podczas podróży spotkamy ponad 20 unikalnych postaci, które będzie można dołączyć do drużyny (i z którymi trzeba będzie utrzymywac odpowiednie relacje). Będzie też możliwość tworzenia własnych broni i przedmiotów. I będzie symfoniczna ścieżka dźwiękowa stworzona przez Game Audio Factory.

A teraz jest świeży zwiastun:

 

Zdjęcia

  • Regalia: Of Men and Monarchs
  • Regalia: Of Men and Monarchs
  • Regalia: Of Men and Monarchs
  • Regalia: Of Men and Monarchs
  • Regalia: Of Men and Monarchs
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać