Red Orchestra 2: Rising Storm. Zmiana klimatu

Red Orchestra 2: Rising Storm
Po nie do końca udanym (przynajmniej w dniu premiery) Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, studio Tripware proponuje nam zmianę klimatu.
I zamiast mroźnego Stalingradu zabiera nas na urocze wyspy na Pacyfiku. Corregidor, Guadalcanal, Iwo Jima... chociaż akurat nie były one zbyt urocze w latach 1942-1945. Jak w poprzednich odsłonach, tak i tu do dyspozycji będziemy mieli obie strony konfliktu, czyli armię amerykańską i japońską.

Gra oczywiście nastawiona jest przede wszystkim na rozgrywki sieciowe i na znacznie większy poziom realizmu niż w większości innych gier.

A jak to się prezentuje? Tak, jak na najnowszym zwiastunie zaprezentowanym na Gamescom:

Zdjęcia

  • Red Orchestra 2: Rising Storm
Komentarze
AMOK
AMOK pon., 2012-08-20 18:37

Red Orchestra 2: Rising Storm

Rising Storm tworzone jest przez grupę modderów, którzy tworzyli mody do poprzedniej części gry. Nie jest to więc dzieło do Tripwire choć ono im pomaga. Mam nadzieję, że dodatek będzie darmowy bo Tripwire przed premierą Red Orchestry 2 przebąkiwało coś, że jeśli dodatek będzie dobry to będzie płatny ale chyba po tym prawie rocznym czasie "bety", którą nazwano pełnoprawną grą chyba z tego zrezygnowali.

Bazinga
Bazinga pon., 2012-08-20 18:48

Jeżeli ta gra czy dodatek

Jeżeli ta gra czy dodatek będzie taki, jak Bohaterowie Stalingardu w dniu premiery to dam sobie spokój. Jezeli będzie taki, jak w edycji Game Of The Year po wszystkich zmianach i poprawkach, to chętnie zagram. A nawet kupię.