Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu za darmo

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
Ale tylko na weekend. Niemniej to i tak dobra okazja, by sprawdzić grę. Tym bardziej, że od czasu premiery sporo się w niej zmieniło.
Dla niewtajemniczonych: Pierwsza Red Orchestra była – jak na grę – bardzo realistycznym FPS-em. Z Red Orchestra 2 miało być podobnie: II wojna światowa, walki w zrujnowanym Stalingradzie i okolicach, masa sprzętu, po raz pierwszy także kampania dla jednego gracza i wciąż wysoki stopień trudności. Tu nawet pogoda miała znaczenie.

Jednak spora część graczy krytykowała twórcy ze studia Tripwire Interactive za zbyt wiele ułatwień (a przy okazji i technicznych błędów). Na szczęście gra od tamtej pory doczekała się paru gigantycznych patchy i... to już momentami zupełnie inna produkcja (więcej szczegółów znajdziecie w naszej recenzji: Red Orchestra 2: Powrót w wielkim stylu).

Tym bardziej warto grę wypróbować. Darmowy weekend na Steamie startuje dziś (14 grudnia) i potrwa do niedzieli (a do poniedziałku będzie grę można kupić w promocyjnej cenie). Cała akcja związana jest z najnowszą aktualizacją gry, w ktorej znajdziemy m.in. nowe mapy i tryby.

A sama gra wygląda tak:
 

Zdjęcia

  • Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
Komentarze
AMOK
AMOK pt., 2012-12-14 21:55

Polecam sprawdzić jak ktoś

Polecam sprawdzić jak ktoś jeszcze nie grał :)