Realpolitiks: Zabawa w politykę rozpocznie się w lutym (wideo)

Realpolitiks

Realpolitiks

Fot. Jujubee

Realpolitiks wydaje się być idealną grą dla tych, którzy oglądając wiadomości nie tylko nie mogą przestać komentować i psioczyć, ale tez sadzą, że maja świetne pomysły na rozwiązanie międzynarodowych kryzysów.
Kryzysy finansowe i terroryzm. Unia Europejska i ONZ. Polityczne strategie i globalne zmiany - tym będziemy się zajmować w grze Realpolitiks, która swoją premierę będzie miała już w lutym.

Prace nad grą już kończy polskie studio Jujubee, znane z gry Flashout 3D na iPada i pracujące też na grą Kursk. Czego możemy się spodziewać po nowej produkcji katowickiego studia?

To osadzona we współczesnych realiach strategia czasu rzeczywistego, gdzie wcielamy się w przywódcę jednego ze współczesnych państw. I zajmujemy się polityką.

Rozwiązujemy problemy, prowadzimy międzynarodowe rokowania, nie zapominamy o gospodarce i walczymy. Łatwo nie będzie, bo inne kraje mają swoje cele, a do tego dochodzą wydarzenia losowe.
Gra bazuje na trzech głównych systemach politycznych: demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm. Swoje cele możemy osiągnąć za sprawą dyplomacji, przewagi gospodarczej lub militarnej.
Mówiąc krótko: możemy zbudować państwo będące na przykład cenionym członkiem ONZ, albo stanąć na czele kraju będącego politycznym chuliganem.

Premiera została zaplanowana - na PC - na 16 lutego. A wszystko wygląda mniej więcej tak:


Zdjęcia

  • Realpolitiks
  • Realpolitiks
  • Realpolitiks
  • Realpolitiks
  • Realpolitiks
Komentarze
Helen1994
Helen1994 śr., 2017-01-25 11:55

O, wydaje się całkiem ciekawa

O, wydaje się całkiem ciekawa gierka. Spróbujemy :>