Realpolitiks: Koreański kryzys i dyplomacja (wideo)

Realpolitiks: New Power

Realpolitiks: New Power

Fot. Jujubee

Darmowa aktualizacja już jest, a wkrótce pojawi się pierwszy dodatek do polskiej gry Realpolitiks.
Wydana rok temu gra Realpolitiks polskiego studia Jujubee, to osadzona we współczesnych realiach strategia czasu rzeczywistego, gdzie wcielamy się w przywódcę jednego ze współczesnych państw.

Zajmujemy się polityką, rozwiązujemy problemy, prowadzimy międzynarodowe rokowania, nie zapominamy o gospodarce i walczymy.

Gra doczekała się właśnie sporej aktualizacji, która zapewnia dodatkowe funkcje i projekty technologiczne, odblokowujące większe możliwości dla kraju prowadzonego przez gracza.

Drzewko technologiczne "Outsourcingu" pozwoli graczom wygenerować więcej punktów akcji, które będą szczególnie przydatne w późniejszych etapach gry. A drzewko projektów wojskowych o nazwie "Zaawansowany import broni" zostało ulepszone.

Natomiast na 15 zaplanowano premierę dodatku New Power, który wprowadzi mini-scenariusz Koreański kryzys związany z zagrożeniem nuklearnym ze strony Korei Północnej.

Rozszerzenie wprowadzi także organizacje pozarządowe, które będą próbowały wpływać na politykę oraz możliwość tworzenia większych jednostek terytorialnych drogą dyplomacji.
Do wyboru będą cztery grywalne nacje: Chiny, Japonia, Korea Północna i USA.

 

Zdjęcia

  • Realpolitiks: New Power
  • Realpolitiks: New Power
  • Realpolitiks: New Power
  • Realpolitiks: New Power
  • Realpolitiks: New Power
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać