Rappelz: Pradawne Dziedzictwo. Są chętni do testów?

Rappelz: Pradawne Dziedzictwo

Rappelz: Pradawne Dziedzictwo. Lydian ma być jednym z najlepszych chowańców dostępnych w grze.

Fot. Redakcja gra.pl

Rappelz. Część 4: Pradawne Dziedzictwo to najnowsza aktualizacja do darmowej gry MMO. Będzie ja można testować już od 8 maja.
W rozszerzeniu znajdzie się nowy, wieloosobowy loch instancyjny noszący nazwany Świątynią Kubriana. Wrota Świątyni zwieńczą wybrzeża Jeziora Żalu a otworzą się jedynie dla tych graczy, którzy zdobyli już Profesję Mistrzowską.

W lochach znajdziemy ruiny pradawnego królestwa Kościanów. Głównym zadaniem będzie natomiast pokonanie dwóch bossów: Kalipso i Kubriana. Jak zapewniają twórcy gry, w Świątyni Kubriana będą czyhać najsilniejsi przeciwnicy w grze. Ale nagroda za ich pokonanie tez nie będzie byle jaka: mają to być potężne bronie i elementy zbroi.

W Pradawnym Dziedzictwie zadebiutuje też nowy Chowaniec. Lydian ma być silny, szybki i, ogólnie rzecz biorąc, jednym z najlepszych dostępnych w grze chowańców. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze standardowy zestaw poprawek i ulepszeń dotyczących interfejsu czy dziennika zadań.

Testy Pradawnego Dziedzictwa zaczną się 8 maja, kiedy wystartuje Europejski Serwer Testowy. Chętni do testowania mogą się już rejestrować na oficjalnej stronie.

Zdjęcia

  • Rappelz: Pradawne Dziedzictwo
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać