Rail Nation: Jak zbudować kolejowe imperium (wideo)

Rail Nation

Rail Nation

Dziś startuje beta gry strategicznej Rail Nation w pełnej, polskiej wersji językowej. Na dzień dobry do wyboru mamy 36 parowozów i elektrowozów i 48 rodzajów wagonów z różnych epok. I jeden cel: zostać kolejowym potentatem.
Darmowa gra przeglądarkowa pojawiła się w maju ubiegłego roku. Jak twierdzą sami twórcy, codziennie ponad pól miliona ludzi kładzie tory i wysyła kolejne składy tworząc swoje kolejowe imperium w kilku europejskich krajach. Dziś dołącza do nich Polska, za sprawą polskiej wersji językowej i polskiego serwera.

Na czym polega zabawa?
W grze znajdziemy 6 er historii kolei z właściwymi sobie maszynami i wagonami. Gracz zakłada własną firmę i zarządza transportem towarów. Im lepiej nam idzie, tym więcej zarabiamy. A im więcej zarabiamy, tym lepszy tabor możemy sobie kupić. Musimy także dbać o reputację własnej firmy, a często także i stowarzyszenia, do którego – wraz z innymi graczami – należymy.

Naszym zadaniem jest wyznaczanie tras i układanie rozkładów. Żeby nie było za łatwo, to na przewiezienie czeka 40 rodzajów towarów i zwiększająca się liczba miast, do których można je wysłać.
Grę Rail Nation znajdziecie TUTAJ, a prezentuje się ona tak:


Rail Nation
Rail Nation
Rail Nation
Rail Nation
Rail Nation
Rail Nation

Zdjęcia

  • Rail Nation
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać