Project Cars. Zwiastun. Bardzo szybki i bardzo ładny (wideo)

Project Cars

Premierę gry Project Cars – na PC, ale też PlayStation 3, Xbox 360 i WiiU – wstępnie zapowiedziano na drugi kwartał przyszłego roku

Trzy minuty pięknych i szybkich samochodów, czyli nowy zwiastun gry Project Cars. Żadna gra o samochodach nie wygląda tak dobrze…
Project Cars to gra tworzona przez Slightly Mad Studios, które dało się poznać za sprawą trzech gier, w tym jednej co najmniej bardzo dobrej, czyli Need for Speed: Shift. Pozostałe tytuły to Shift 2: Unleashed i najmniej udany, czyli Test Drive: Ferrari Racing Legends.
Jednak Project Cars zapowiada się lepiej od wszystkich wymienionych.

Project Cars to gra niezależna, którą fundują sami gracze (szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie), a w zamian za co otrzymują też dostęp do wczesnych wersji gry (teraz także za pośrednictwem Steama).

I choć do premiery gry zapowiedzianej na 2014 rok zostało jeszcze sporo czasu, to gra i tak wygląda rewelacyjnie.
Wystarczy zerknąć na najnowszy zwiastun pod wszystko mówiącym tytułem Speed and Sound. Pełno tu niezwykle drobiazgowo odwzorowanych modeli aut; od BMW i Forda, przez Pagani i Lotusa po BAC Mono. A co jeszcze ważniejsze, gra nie będzie zręcznościową ścigałką, tylko symulatorem:

Zdjęcia

  • Project Cars
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać