Pro Cycling Manager 2015: Czas na wielkie ściganie (wideo)

Pro Cycling Manager 2015

W grze Pro Cycling Manager 2015 nie zabraknie oczywiście trudnych, alpejskich podjazdów

Fot. Cyanide

Mordercze podjazdy, ucieczki, szaleńcze zjazdy i przepychanki na finiszach. Już 18 czerwca poprowadzimy własną drużynę kolarską w grze Pro Cycling Manager 2015.
Studio Cyanide od kilku już lat co roku wydaje kolejne odsłony swoich kolarskich serii: Pro Cycling Menager na PC i Tour de France na konsole. W tym roku nie może być inaczej.

18 czerwca na PC zadebiutuje Pro Cycling Manager 2015 (Gra Tour de France 2015 na PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360 również ukaże się tego dnia). Tu zostaniemy dyrektorem sportowym jednej z 90 kolarskich ekip.

A co będziemy robić?
Będziemy się ścigać. Do wyboru będzie ponad 200 wyścigów łącznie z tegorocznym Tour de France (102. edycja Wielkiej Pętli startuje już 4 lipca w Holandii).

Do naszych zadań należy też dbanie o drużynę, jej zaplecze finansowe, treningi zawodników, kontrakty, transfery, ustalanie składu na poszczególne wyścigi...

W grze znajdziemy Pro Cyclist, czyli nowy tryb rozgrywki, w którym tworzymy kolarza i prowadzimy go po kolejnych szczeblach kariery. Twórcy obiecują też poprawiony system postępów kolarza, bardziej rozbudowany system skautingu czy na przykład poprawione sekwencje sprintu, gdzie będziemy mogli wybrać trajektorię jazdy kolarza.

Tradycyjnie będą też zmiany w oprawie graficznej, interfejsie czy sztucznej inteligencji przeciwników.

Wszystko razem prezentuje się tak:

Zdjęcia

  • Pro Cycling Manager 2015
  • Pro Cycling Manager 2015
  • Pro Cycling Manager 2015
  • Pro Cycling Manager 2015
  • Pro Cycling Manager 2015
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać