Pro Cycling Manager 2013: W pogoni za peletonem

Pro Cycling Manager 2013

Pro Cycling Manager 2013

Bez zaskoczenia: Francuzi robią kolejną odsłonę kolarskiego menadżera na PC i „symulator” kolarza w postaci Tour de France 2013 na konsole.

Francuskie studio Cyanide na kolarstwie zna się jak mało które – w końcu już od 2006 roku co roku wypuszcza na rynek kolejną odsłonę Pro Cycling Manager. Choć na razie Francuzi pokazali zaledwie kilka screenów, to w sumie trudno się spodziewać, by była to zupełnie inna gra od poprzedniczek.

Będziemy musieli zająć się wybraniem kolarzy do własnego teamu, opracowaniem i wdrożeniem odpowiedniego planu treningowego, dobraniem sprzętu i wreszcie ustaleniem taktyki na poszczególne etapy/wyścigi. Mówiąc krótko: powinniśmy się spodziewać klasycznego menadżera z szeregiem usprawnień czy pomniejszych nowości związanych choćby z tym, że w tym roku wypada setna edycja Wielkiej Pętli.

Będzie też – po raz drugi – konsolowa wersja gry, czyli Tour de France 2013 - 100th Edition (na Playstation 3 i Xbox 360). To jednak nie jest już menadżer, tylko symulator kolarza w trakcie Tour de France. Ta wersja w tym roku dostanie nowy silnik graficzny.

Premiery obu tytułów powinniśmy się spodziewać pod koniec czerwca, czyli przed startem prawdziwego wyścigu.

Pro Cycling Manager 2013

Pro Cycling Manager 2013

Pro Cycling Manager 2013

Zdjęcia

  • Pro Cycling Manager 2013
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać