Prey: Polski dubbing i wersja demo (wideo)

Gra Prey

Prey

Fot. Arkane Studios

Dobre wiadomości dla prawie wszystkich: gra Prey ukaże się w pełnej, polskiej wersji językowej (ale do wyboru będzie też oryginalna, angielska). A na tydzień przed premierą będzie demo. Ale już nie dla wszystkich.
Gra Prey swoją premierę będzie mięć już 5 maja. Na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wszędzie będzie dostępna pełna (dubing) polska wersja językowa, za którą odpowiada znana z wielu polskich wersji gier firma QLOC S.A.
Nic jednak nie będzie stało na przeszkodzie, by wybrać oryginalne głosy.

Najnowsze dzieło Arkane Studios (twórcy serii Dishonored) będzie można też przetestować przed premierą: demo zostanie udostępnione 27 kwietnia, ale tylko na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Co w demie? Pierwsza godzina gry.

I skoro już jesteśmy przy informacjach związanych z premierą: zamawiając Prey przed 5 maja dostaniemy pakiet ze specjalną strzelbą i zestaw kilku elementów nieco ułatwiających pierwsze chwile w grze (trzy neuromody odblokowujące zdolności, 2 apteczki, projekt amunicji i pakiet startowy umożliwiający budowę narzędzi i broni plus ulepszenie pozwalające oszczędzać zasoby).

A co nas czeka w samej grze?
Wizyta na potężnej stacji kosmicznej orbitującej wokół Księżyca w 2032 roku, czyli na Talos 1. To miejsce bardzo tajemniczych i niebezpiecznych eksperymentów. Nie trudno zgadnąć, że przeprowadzona je na nas, czyli na bohaterze gry. Doświadczenia skończyły się katastrofą, a na dodatek stacja jest teraz pełna nietypowych Obcych...  

Zdjęcia

  • Gra Prey
Komentarze
FrankAnderson60
FrankAnderson60 czw., 2017-04-13 19:44

Demo wydaje się bardzo

Demo wydaje się bardzo obiecujące!