PlayStation All Stars Battle Royale: Bogusław Linda w roli głównej

PlayStation All Stars Battle Royale

PlayStation All Stars Battle Royale: Bogusław Linda ponownie użyczył swego głosu Kratosowi

Fot. Redakcja gra.pl

Linda wcieli się w bohatera gry God of War, Kratosa. Ale do wyboru będą też postacie z innych produkcji: Z Twisted Metal, Killzone…
PlayStation All Stars Battle Royale to, w dużym skrócie, bijatyka. Pojedynki toczą się w sceneriach znanych z innych gier wydawanych na Playstation. Z tych tez gier pochodzą postacie.

Znajdziemy tu Kratosa, a będzie też Sweet Tooth (Twisted Metal), PaRappa (cykl PaRappa the Rapper), Sly (Sly Cooper), Radec (Killzone) czy Fat Princess (Fat Princess). Z czasem pojawiać się będą także inni bohaterowie. Każda postać będzie, rzecz jasna, dysponować własnymi, unikalnymi zdolnościami i atakami.Premierę gry – na Playstation 3 i Playstation Vita – zapowiedziano na grudzień. 

Zdjęcia

  • PlayStation All Stars Battle Royale
Komentarze
Lesiu
Lesiu wt., 2012-07-03 20:50

Linda wcieli się w bohatera

Linda wcieli się w bohatera gry God of War, Kratosa. Ale do wyboru będą też postacie z innych produkcji: Z Twisted Metal, Killzone…

Powinno być uwzględnione że występował w God Of War3 bo tak każdy będzie myślał że wystąpił w każdej części co jest niedopuszczalnym błędem. Ponownie piszemy PlayStation 3 a nie Playstation3.
"Każda postać będzie, rzecz jasna, dysponować własnymi, unikalnymi zdolnościami i atakami."
Co to za błędy i składnia?
Każda postać będzie dysponować własnymi unikalnymi zdolnościami oraz atakami.

Why So Serious?!

Polecamy