Pillars of Eternity: Complete Edition. W sierpniu na PlayStation 4 i Xbox One (wideo)

Pillars of Eternity: Complete Edition

Pillars of Eternity: Complete Edition

Fot. Obsidian Entertainment

Jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat już pod koniec lata ukaże się na konsolach. Z dodatkami, poprawkami i usprawnieniami. A na zachętę: zwiastun Pillars of Eternity: Complete Edition.
Tytułem wstępu: za grę Pillars of Eternity odpowiada Obsidian Entertainment. To jedna z najbardziej doświadczonych ekip, jeżeli chodzi o gry RPG.
Knight of the Old Republic 2, Newervinter Nights 2, Fallout: New Vegas czy Alpha Protocol. Nad grą pracowali tacy ludzie jak Chris Avellone czy Josh Sawyer.

Na kickstarterze grę wsparło blisko 74 tysiące graczy, którzy wpłacili 3 986 929 dolarów.
Efekt?
Gra ukazała się z marcu 2015 roku. Zebrała doskonałe oceny i przypomniała wielu graczom stare dobre czasy.
A młodszym graczom, że dobra gra to niekoniecznie machanie wielkim mieczem, dziesiątki opcji personalizacji postaci, znajdźki i proste misje.

Doskonale wykreowany świat, niebanalna fabuła związana z wędrówką dusz i animancją, rewelacyjnie napisane dialogi, pomysłowe zadania, statystyki i współczynniki, które zmuszały do paru minut zastanowienia nawet nie tyle przy awansie bohatera, co nawet zmianie ekwipunku, przepastne lochy Od Nua, szczegółowo zaplanowane relacje pomiędzy różnymi frakcjami... długo można wyliczać zalety Pillars of Eternity (i dwóch dużych dodatków The White March Part I i Part II).

Już wkrótce - 29 sierpnia - cały zestaw przystosowany do grania na padzie ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One.

 

Zdjęcia

  • Pillars of Eternity: Complete Edition
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać