PES 2016: Okładka teraz, demo za tydzień

PES 2016

Alvaro Morata i Neymar, gwiazdy okładki PES 2016

Fot. Konami

Twórcy gry zapowiadają mnóstwo zmian, nowości i ulepszeń. Ze sprawdzeniem, jak poradzą sobie z realizacją tych obietnic nie trzeba będzie jednak czekać. Pierwszy etap weryfikacji będzie można przeprowadzić 13 sierpnia, kiedy pojawi się demo gry PES 2016.
W porównaniu do poprzedniej części, ma być lepszy systemu kolizji obliczający, jak oddziaływają na siebie gracze. Lepsze mają być też walki w powietrzu: lewego drążka będzie można użyć do wytrącenia z równowagi większych zawodników lub znalezienia lepszej pozycji do oddania strzału.

Na tym lista poprawek się nie kończy, bo dochodzą zmiany w Player ID i Team ID. Te mają sprawić, że zawodnicy w grze jeszcze bardziej będą przypominać prawdziwych piłkarzy.

Kolejny punkt na liście, to oprawa graficzna. Tu twórcy z Konami wyliczyli, że grze zobaczymy trzy razy więcej animacji w porównaniu do ubiegłorocznej edycji. Do tego nowe, nocne oświetlenie i dynamiczna pogoda.

Część tej listy pozwoli sprawdzić demo gry, które będzie dostępne od 13 sierpnia (na PlayStation 4 i 3 oraz Xbox One i 360).

Premiera pełnej wersji gry została zaś zaplanowana na 17 września.

Zdjęcia

  • PES 2016
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać