Observer: Cyberpunkowa premiera (wideo)

Observer

Observer

Fot. Bloober Team/Wydawnictwo Techland

Rutger Hauer, Arkadiusz Jakubik i cyberpunk po polsku. Dziś premiera gry Observer, za którą odpowiadają twórcy horroru Layers of Fear.
Twórcy gry ze studia Bloober Team swoją nową produkcję określają mianem cyberpunkowego horroru. Akcja rozgrywa się w Polsce, w 2084 roku. W Krakowie.

Jedną z dostępnych wówczas ścieżek kariery jest zawód observera. To neuronowi detektywi zdolni do hackowania i przejmowania umysłów przestępców.
Kimś takim jest Daniel Lazarski, w którego się wcielamy. Wcześniej w tę postać wcielił się Rutger Hauer, holenderki aktor znany przede wszystkim z filmu Łowca Androidów.

Początkiem naszego śledztwa będzie wizyta w pewnej kamienicy, gdzie na stanowisku dozorcy pracuje niejaki Janus. To weteran Wielkiej Wojny, którego życie nie potoczyło się tak, jak chciał. Tę postać w grze kreuje Arkadiusz Jakubik.

Gra Observer ma dziś swoją premierę, pojawiły się też pierwsze recenzje chwalące stworzony przez polskie studio świat gry, kreację Hauera czy warstwę fabularną. Na chwilę obecną w serwisie metacritic.com srednia ocen dla wersji PC to 79 na 100.


 

Zdjęcia

  • Observer
Komentarze
Olivia1961
Olivia1961 czw., 2017-08-17 02:09

Przedstawia się kozacko!

Przedstawia się kozacko!