Neverwinter: Strongholds. Czas na podbijanie twierdz (wideo)

Neverwinter: Strongholds

Neverwinter: Strongholds

Fot. Cryptic Studios

Będzie podbijanie twierdz, będzie budowanie struktur obronnych i będzie największa mapa w historii gry Neverwinter. Wszystko w dodatku Strongholds, który ukaże się już latem.
Cryptic Studios, czyli twórcy Neverwinter, gry MMORPG opartej na systemie Dungeons & Dragons ogłosili, że siódmy już dodatek trafi na komputery jeszcze latem tego roku. Konkretnej daty premiery jeszcze nie ma, ale jest kilka informacji na temat samego dodatku.

Co znajdziemy w Neverwinter: Strongholds?
przede wszystkim największą mapę w historii gry i sporo nowości związanych z gildiami i twierdzami. Strongholds pozwoli gildiom na podbijanie twierdz i ich okolic, które zostały opanowane przez dzicz. Po oczyszczeniu terenów, członkowie gildii będą mogli wybudować systemy obronne zarówno w samej twierdzy jak i na jej obrzeżach. Będzie można stawiać baraki czy dodatkowe jednostki do walki z najeźdźcami.
Po zabezpieczeniu warowni, gildie będą mogły walczyć z otoczeniem, jak i również innymi graczami, by zapewnić sobie utrzymanie kontroli na swoich ziemiach.

- W ciągu ostatnich dwóch lat, Neverwinter było dla graczy sposobem na odkrywanie wątków fabularnych świata Dungeons & Dragons w tym Tyranny of Dragons i Elemental Evil. Warownie dają naszym graczom moc tworzenia swoich własnych historii, w których wspólnie z gildiami wyruszają do ratowania ziemi opanowanych przez orków lub obrony swoich terenów przed inwazją innych graczy - zapowiada Rob Overmeyer, producent wykonawczy dla Neverwinter.


Dowiedz się więcej o grze Neverwinter

Zdjęcia

  • Neverwinter: Strongholds
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać