Neverwinter: Curse of Icewind Dale. Wojna o Czarny Lód (wideo)

Neverwinter: Curse of Icewind Dale

Neverwinter: Curse of Icewind Dale

Za rozległymi szczytami Grzbietu Świata, leży przeklęta kraina nękana przez czarną magię... to Icewind Dale. A Curse of Icewind Dale to już trzecie rozszerzenie do darmowej gry MMORPG, czyli Neverwinter.
Neverwinter to darmowa gra oparta na znanym i lubianym systemie Dungeons & Dragons. Gra w polskiej wersji językowej premierę miała w czerwcu ubiegłego roku, ale od tamtego czasu ciągle pojawia się coś nowego. Teraz twórcy zapowiadają trzecie już rozszerzenie: Curse of Icewind Dale.

Na graczy będzie czekać tytułowa kraina "splugawiona potężnym Czarnym Lodem, przez nieumarłego czarodzieja Akar Kessella".
- Curse of Icewind Dale to bezpośrednia odpowiedź na sugestie graczy oraz kontynuacja naszych długoterminowych planów dla Neverwinter - tłumaczy Craig Zinkievich z odpowiedzialnego za grę Cryptic Studios. - Pomiędzy rozbudowaną kampanią PvE i wielkimi zmianami PvP, każdy znajdzie coś ekscytującego dla siebie.

Curse of Icewind Dale ma zachęcać do walki o wspomniany Czarny Lód, który jest niezbędny do wytworzenia niektórych z najpotężniejszych przedmiotów w grze. Gracze będą mogli znaleźć ten cenny surowiec w regionie Icewind Dale i będą o niego walczyć w otwartych bitwach. Będą też mogli dołączyć do jednej z dwóch frakcji: Ten-Towners lub Arcane Brotherhood. Będą też nowe ścieżki chwały dla Łowcy Strzelca i możliwości rozwoju postaci po osiągnięciu maksymalnego poziomu.

A większość tych nowości prezentuje się mniej więcej tak:

 

Zdjęcia

  • Neverwinter: Curse of Icewind Dale
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać