Need for Speed Rivals: Zwiastun i gameplay (wideo)

Need for Speed Rivals
Na zwiastunie mamy efektowny policyjny pościg. A gameplay to też niebrzydki wyścig w deszczu. Mówiąc krótko: Need for Speed Rivals w akcji.
Pierwsza oficjalna informacja o Rivals, nowej odsłonie serii Need for Speed pojawiła się bardzo niedawno; pod koniec maja. Towarzyszył jej krótki teaser, a na jego podstawie trudno było cokolwiek o grze powiedzieć. Po prezentacji na E3 sytuacja jest inna.

Need for Speed Rivals to jedna z kilku nowych gier Electronic Arts, która działa na silniku graficznym Frostbite 3 (stworzonym przede wszystkim dla Battlefield 4). A to oznacza, że gra wygląda naprawdę dobrze.

Co nas czeka w grze?
Duże, otwarte miasto Redview County, gdzie naszą główną rozrywką będą nielegalne wyścig w coraz szybszych samochodach. Albo ucieczki przed policją. Albo bycie policjantem i ściganie piratów drogowych. Czyli standard dla serii.
Będzie tuning, będą zmienne warunki pogodowe i będzie system AllDrive, dzięki któremu będziemy mogli bez straty czasu przełączać się między rozgrywką dla jednego i dla wielu graczy. A sposób działania tej funkcji był jednym z głównych elementów pokazu Need for Speed Rivals:Premierę Need for Speed Rivals zaplanowano na 19 listopada. Na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Gra trafi też oczywiście na nową generację konsol.

Zdjęcia

  • Need for Speed Rivals
Komentarze
Jakub311
Jakub311 pon., 2015-02-09 19:16

Ok!

Widzę, że warto będzie pociupać w tą wersję :)

Polecamy