Need for Speed Rivals: Zapowiedź, zwiastun, data premiery (wideo)

Need for Speed Rivals

Need for Speed Rivals

Need for Speed Rivals trafi na PC, nowe i stare konsole. Wszędzie będzie szybko, ale nie wszędzie tak ładnie.
Najnowsza odsłona tej niezwykle popularnej serii jest (czy raczej będzie) dziełem nowego studia Ghost Games. Gra powstaje na silniku graficznym Frostbite 3; tym samym, który zobaczymy chociażby w Battlefield 3. I Dragon Age III. I pewnie czymś tam jeszcze.

Premierę gry Need for Speed Rivals zaplanowano na 19 listopada. Wówczas gra trafi na pewno na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Dziennej daty dotyczącej PlayStation 4 i Xbox One oczywiście nie ma, ale można zgadywać, że wielkiej różnicy nie będzie.

A co będzie w grze?
A na przykład nowe miasto. Po Redview County będziemy mogli jeździć swobodnie, szukając nielegalnych wyścigów. W tych przyjdzie nam zmierzyć nie tylko z rywalami, ale także z policją. Będzie też można spróbować swoich sił po drugiej stronie barykady, czyli w odpicowanych radiowozach ścigać piratów drogowych.
W trakcie wyścigów możemy też oczekiwać zmiennych warunków pogodowych i takich atrakcji jak śnieg, deszcz, grad i mgła.
Samochody będziemy mogli przerabiać (tuning mechaniczny i optyczny). W rozgrywce będziemy mogli korzystać z różnych gadżetów (turbo, EMP, blokady, etc).

Nie zabraknie także znanego z ostatnich kilku odsłon serii Need for Speed systemu Autolog, a pojawi się nowy – AllDrive. Dzieki niemu będziemy mogli bez straty czasu przełączać się między rozgrywką dla jednego i dla wielu graczy.

A na koniec krótki zwiastun Need for Speed Rivals:


Zdjęcia

  • Need for Speed Rivals
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy