Need for Speed Rivals: Wypadki i pościgi, czyli zwiastun premierowy (wideo)

Need for Speed Rivals

Gra Need for Speed Rivals ukazała się już na PlayStation 4 i ta wersja doczekała się kilku recenzji. A co za tym idzie: także średniej na metacritic.com, która aktualnie wynosi 79.

I jedno, i drugie wygląda efektownie, a są jeszcze skoki z mostu. Ale właściwie czego innego można się spodziewać po kolejnej odsłonie gry Need for Speed?
Jeszcze kilka lat temu seria Need for Speed znajdowała się na skraju przepaści. Pojawiały się nawet plotki o jej zakończeniu. Wszystko zmieniło się za sprawą Need for Speed Shift. Ta stawiała na klasyczne wyścigi i znacznie większą dozę realizmu.
Jedno, a zwłaszcza drugie do Need for Speed średnio pasowało.
Kolejny Shift 2 był już pozbawiony tytułu Need for Speed, a seria wróciła do korzeni.
W Hot Pursuit zabawa w policjantów i złodziei dawała sporo frajdy. Szkoda, że potem znów zaczęły się małe kłopoty.
The Run był ładny, ale niezbyt udany.
Most Waandet nie było złe, tyle że robili ją twórcy Burnout Paradise. I Most Wanted sprawiało wrażenie powtórki z rogrywki.

A jaka ma być gra Need for Speed Rivals?
Ma być bardzo efektowna, ma mieć w dość głębokim poważaniu realizm, mają w niej być dawno nie widziane samochody Ferrari i ma być bardzo ładna (za to ostatnie odpowiada silnik graficzny Frostbite 3 znany z Battlefield 4). Ma mieć też system AllDrive zacierający granice między zabawa dla jednego gracza i rozgrywkami w sieci.
Czyli ma być dokładnie taka, jak premierowy zwiastun:Premiera gry Need for Speed – na PC, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One – 21 listopada.

 

Zdjęcia

  • Need for Speed Rivals
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy