NBA 2K13: Co nowego na parkiecie?

NBA 2K13
Problem z rokrocznie wydawanymi grami sportowymi jest zazwyczaj jeden: trudno wrzucić coś nowego. Jak sobie poradzili z tym twórcy kolejnej odsłony gry o koszykówce?
Problem tym razem był jeszcze większy, bo NBA 2K12 udało im się nadzwyczaj dobrze. Gra sprzedała się w nakładzie przekraczającym 5 000 000 sztuk. A po drodze zdobyła 25 nagród dla Najlepszej Sportowej Gry Roku w różnych plebiscytach.

Co zatem zrobili ludzie z 2K Sports? Zatrudnili do współpracy rapera Jay-Z, który został producentem wykonawczym NBA 2K13.

Pozostałe nowości to m.in. Mecz marzeń, czyli pojedynek miedzy amerykańskim Dream Teamem z igrzysk olimpijskich w 1992 roku a amerykańską drużyną z Londynu 2012.

Poza tym każdy zawodnik będzie posiadał swoje unikalne zdolności, które mają mieć niebagatelny wpływ na rozgrywkę. Do tego dynamiczny generator rzutów – wszystkie rzuty będą teraz generowane dynamicznie w czasie rzeczywistym, zwiększając przez to wykrywanie kolizji i realizm rozgrywki. Za tym idzie odnowiony system podań (ulepszone podawanie z szybkiego zatrzymania)

Będzie także wsparcie dla Kinecta – wcielając się w kapitana drużyny będziemy mogli głosem wydawać polecenia partnerom z boiska.Premierę gry NBA 2K13 (PC, Playstation 3, PSP, Wii i Xbox 360) zaplanowano na 5 października.

Zdjęcia

  • NBA 2K13
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy