Navy Field 2: Francuska flota szykuje się do walki

Navy Field 2

Najnowsza aktualizacja do gry Navy Field 2 dodaje nie tylko francuskie okręty, ale tez specjalne umiejętności dla ich załóg

Navy Field 2 to darmowa gra, w której budujemy wielką flotę pancerników i liczymy na to, że nasza flota i nasze umiejętności wystarczą, by pokonać przeciwników. A już od jutra w grze będzie dostępna Marine Nationale, czyli marynarka francuska.
Akcja gry Navy Field 2, która jest połączeniem MMO i RTS-a rozgrywa się w czasach I i II wojny światowej. W bitwach może wziąć udział do 64 graczy reprezentujących cztery (a od jutra, czyli od 31 lipca – pięć) nacji. Do wyboru jest Royal Navy, marynarka Stanów Zjednoczonych i Niemiec, flota Japońska i francuska.

We francuskiej flocie znajdziemy między innymi pancernik Richelieu, lekki krążownik Emile Bertin czy krążownik podwodny Surcouf. Aktualizacja Marine Nationale dodaje też dwie nowe mapy: The Ocean i Narrow Sea. Ta ostatnia jest przeznaczona do walk na niwielkim dystansie, gdzie przyda się opcja pełnego ręcznego sterowania.

Grę Navy Field 2 znajdziecie tutaj.

navy Field 2 Emile Bertin
navy Field 2 La Fantasque
Navy Field 2 Liberte
Navy Field 2 Surcouf
Navy Field 2 pancernik Richelieu

Zdjęcia

  • Navy Field 2
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać