Murdered: Soul Suspect. Zabili mnie i uciekli (wideo)

Murdered: Soul Suspect

Murdered: Soul Suspect, czyli śmierć to dopiero początek...

Ronan O'Connor jest prywatnym detektywem, który musi rozwikłać nietypową sprawę… własnej śmierci. Zanim mu w tym pomożemy po premierze gry Murdered: Soul Suspect możemy sobie obejrzeć nowy trailer. Trzeba tylko znaleźć 25 minut wolnego czasu.
Nietypowy pomysł na grę, to i trailer nie jest zwykły. Znajdziemy w nim fragmenty samej rozgrywki, komentarze twórców dotyczące najważniejszych mechanizmów zabawy i sporo ciekawostek.A wracając do samej gry. Tworzy ją jedno ze studiów Square Enix. Premierę Murdered: Soul Suspect wstępnie zaplanowano na przyszły rok (jak na razie tylko naPC, PlayStation 3 i Xbox 360).

W grze wcielimy się we wspomnianego O’Connora. To klasyczny, niemal jak z powieści Raymonda Chandlera, prywatny detektyw. Zgorzkniały i niezbyt entuzjastycznie nastawiony do otaczającej go rzeczywistości. A po śmierci nie zmienia się aż tak bardzo. No, może jest tylko bardziej eteryczny.
Duch O’Connora trafia do innego wymiaru, którym w tym przypadku jest miasteczko Salem. Żeby się z niego wydostać, musi znaleźć własnego zabójcę. Do tego bardzo przydadzą się nadprzyrodzone zdolności, takie jak możliwość wnikania w ludzkie umysły.

Zdjęcia

  • Murdered: Soul Suspect
Komentarze
Shinpu
Shinpu sob., 2013-07-13 01:02

Ciekawie się zapowiada

Ciekawie się zapowiada ta gierka, jest już na mojej liście must have. Nie wiem czy mi się spodoba, ale podoba mi się innowacyjne podejście twórców. Trzeba sprawdzić.

Zapraszam na mojego bloga o grach na blaszaki- www.gry-na-blaszaki.com