Murdered: Śledztwo zza grobu. Zobacz, kto cię zabił (wideo)

Murdered: Śledztwo zza grobu

Ronan O'Connor, główny bohater gry Murdered: Śledztwo zza grobu

Gra zacznie się od tego, że ktoś ukatrupi głównego bohatera. Czyli nas. Teraz, na miesiąc przed premierą gry Murdered: Śledztwo zza grobu możemy bliżej poznać zabójcę.
Zabity bohater to detektyw Ronan O'Connor, który po swojej śmierci zostaje uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze. Korzystając ze swojego policyjnego doświadczenia i świeżo zdobytych nadprzyrodzonych zdolności musi rozwikłać sprawę własnego zabójstwa... i kolejnych zabójstw popełnianych w Salem. Kolejnych, bo jak się dowiadujemy z nowego trailera, tropimy seryjnego mordercę.
I choć sama gra zapowiada się dość oryginalnie, to akurat seryjny zabójca jest sztampowy do bólu: ofiary nie mają ze sobą związku, a na miejscy zbrodni zawsze znajdzie się tajemniczy rysunek dzwonu, co skutkuje znacznym ułatwieniem pracy policji i nazwaniem zabójcy Dzwonnikiem.
Wszystko razem wygląda tak:Premiera Murdered: Śledztwo zza grobu została zaplanowana na 3 czerwca. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360. Wszędzie będzie dostępna polska, kinowa wersja językowa.
Dowiedz się więcej o grze Murdered: Śledztwo zza grobu.


Zdjęcia

  • Murdered: Śledztwo zza grobu
  • Murdered: Śledztwo zza grobu
  • Murdered: Śledztwo zza grobu
  • Murdered: Śledztwo zza grobu
  • Murdered: Śledztwo zza grobu
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać