Might & Magic: Heroes VI. Pirates of the Savage Sea już za miesiąc

Might & Magic: Heroes VI. Pirates of the Savage Sea

Might & Magic: Heroes VI. Pirates of the Savage Sea i główny bohater dodatku, Crag Hack

Fot. Redakcja gra.pl

Pirates of the Savage Sea to pierwszy zestaw przygód do ostatniej – szóstej – części Heroes VI. Nowości jest sporo, a dodatek starcza ponoć nawet na 10 godzin.
Ostatnia część tej niezwykle popularnej w Polsce serii gier nie doczekała się tak dobrych ocen jak część piąta (o kultowej trójce już nie mówiąc). I choć strategie turowe nie są obecnie szczególnie popularnym gatunkiem, to seria Heroes po wielu latach doczekała się tez niezwykle poważnego konkurenta, czyli King's Bounty.

Niemniej chętnych do gry w „szóstkę" nie brakuje i pewnie ich dodatek zainteresuje.Został on zrobiony przez Limbic Entertainment GmbH. W Pirates of the Savage Sea poznamy legendarnego bohatera: Crag Hacka. A do świata gry wniesie on wspomniane 10 godzin zabawy, nowe artefakty, potężną broń dynastii i sporo nowych premii.

Oprócz tego udostępniona zostanie też ważna aktualizacja do Might & Magic: Heroes VI, która zawiera nową zawartość i przepięknie animowane ekrany miast, stworzone specjalnie z myślą o fanach serii. A ktulaizacja – podobnie jak sam dodatek – będzie dostępny 12 lipca.

 Heroes VI. Pirates of the Savage Sea

A cenę dodatku określono na 39,90 złotych. 

Zdjęcia

  • Might & Magic: Heroes VI. Pirates of the Savage Sea
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy